• Код товару
    X7-0075
  • Наявність
    В наявності
  • Вага наповнювача
    50 г
  • Вихідний отвір (внутр / зовн)
    2 мм / 4.8 мм
  • Всі характеристики
135 грн.
Доставка за тарифами Нової Пошти
Самовивіз сьогодні, безкоштовно
Партнерські ціни для сервісантів

Фільтр-осушувач для холодильних систем: Надійний захист вашого обладнання

Фільтр-осушувач – це ключовий елемент рідинної лінії будь-якої компресорної холодильної системи (холодильники, морозильні камери, промислове обладнання). Він монтується між конденсатором і капілярною трубкою і виконує дві критично важливі функції:

  1. Осушення: Абсорбує вологу з холодоагенту (фреону) за допомогою внутрішнього наповнювача – цеоліту (молекулярного сита). Наявність вологи призводить до утворення крижаних пробок у капілярній трубці, що викликає зупинку циркуляції холодоагенту та вихід з ладу компресора.

  2. Фільтрація: Затримує механічні частинки, бруд та продукти зносу, які можуть засмітити тонкий отвір капілярної трубки.

Основні переваги та характеристики:

Наш фільтр-осушувач є оптимальним вибором для ремонту та обслуговування більшості побутових та комерційних холодильних агрегатів.

Важливо:

Заміна фільтра-осушувача є обов'язковою процедурою при будь-якому втручанні в герметичний контур холодильної системи (ремонт компресора, перезаправка холодоагенту, усунення витоку). Це гарантує довговічність ремонту та надійну роботу компресора.


Характеристики фільтру-осушувача

  • Вага наповнювача
    50 г
  • Вихідний отвір (внутр / зовн)
    2 мм / 4.8 мм
  • Вхідний отвір (внутр / зовн)
    6 мм / 8 мм
  • Діаметр корпусу
    29 мм
  • Загальна довжина
    160 мм
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0
Ваше ім'я
Контактний телефон
Ваш e-mail
Ваше запитання:

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Фреоновий фільтр-осушувач для холодильників Nord, Атлант, 6 мм, 15 г
X7-0067
Фреоновий фільтр-осушувач — це важливий елемент холодильної системи, який виконує одразу дві ключові функції: очищує холодоагент (..
30 грн.
Фреоновий фільтр-осушувач для холодильних систем 6мм, 20 г
X7-0069
Фреоновий фільтр-осушувач — це важливий елемент холодильної системи, який виконує одразу дві ключові функції: очищує холодоагент (..
45 грн.
Фільтр-осушувач для холодильних систем 6 мм, 30г
X7-0071
Фільтр-осушувач для холодильних систем 30г (Вхід 6/7.8мм, Вихід 2/4.5мм)Фільтр-осушувач – це ключовий компонент будь-якої холодиль..
80 грн.
Фільтр-осушувач для холодильних систем 6мм, 40 г
X7-0073
Фільтр-осушувач для холодильних систем (40 г)Фільтр-осушувач – це невід'ємний компонент будь-якої холодильної системи, що забезпеч..
105 грн.
Италия
Фільтр-осушувач DE.NA 6 мм, 40г  (Італія)
Фільтр-осушувач DE.NA 6 мм, 40г (Італія)
X7-0074
Фільтр-осушувач DE.NA (Італія) для холодильних систем, 40гЗабезпечте надійний захист та довгий термін служби вашої холодильної або..
130 грн.
Ви нещодавно переглядали
Терморегулятор K59-L1102 VT9 (L=2,5 м) (-13.5...+4°C) (Китай)
X8-0035
Терморегулятор (термостат) K59-L1102 VT9 для холодильникаЦей терморегулятор (термостат) K59-L1102 VT9 — це надійна та доступна за ..
180 грн.
Пускове реле 103N2005 для компресора Danfoss (25 Ом, 220V)
X5-0018
Пускове PTC реле для холодильних компресорів Danfoss.25 Ом, 220VКонектор 6.3 мм..
78 грн.